Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Цинковмісні добрива, внесені лише по листу, недостатньо ефективні

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Скоригувати дефіцит цинку у ґрунті можна унесенням хелатів, сульфатів та оксидів цинку під основний обробіток, а також коренево протягом вегетації рослин. Водночас оперативним і високоефективним способом ліквідації та профілактики цинкових дефіцитів протягом усієї вегетації є позакореневі підживлення.

Про це йдеться в статті The Ukrainian Farmer.

«Але слід пам’ятати, що застосування цинковмісних добрив лише по листу не буде достатньо ефективним, якщо не було попереднього їх внесення в ґрунт. Важливо також пам’ятати: якщо в ґрунті достатньо високий уміст фосфору, то ґрунтове внесення цинку не дасть очікуваного результату», – наголошує завідувач науково-дослідної лабораторії інноваційних технологій ТОВ «УНПЦ «Інститут живлення рослин» Марія Августинович.

Хелати цинку містять близько 14% цинку, сульфати – 25–36% цього елемента, оксиди – 70–80% цинку.

Читайте також: Дефіцит цинку знижує вміст білка в рослинах

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!