Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Аміачна селітра краще впливає на врожайність пшениці, ніж сечовина

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Підживлення пшениці по таломерзлому ґрунті аміачною селітрою підвищує врожайність зерна на 8-12 ц/га, а сечовиною – тільки на 4-7 ц/га.

Про це AgroTimes повідомив завідувач лабораторії неполивного землеробства Інституту зрошуваного землеробства НААН Анатолій Коваленко

«Зазвичай у господарствах ранньовесняне підживлення пшениці проводиться переважно аміачною селітрою, але широко використовується і сечовина. Проте, за даними наших досліджень, кращі результати забезпечує аміачна селітра. Наші дослідження показали, що урожайність пшениці озимої після стерньового попередника без проведення підживлення становила 3,57 т/га, а з підживленням аміачною селітрою – 4,46 та карбамідно-аміачною сумішшю (КАС) – 4,07 т/га, або на 0,9 та 0,5 т/га вищою», – зазначив науковець. 

За словами Анатолія Коваленка, КАС за ефективністю дещо поступається аміачній селітрі і карбаміду, але коштує дешевше. До відновлення вегетації КАС можна застосовувати без розбавлення водою, опіків листя не буває. У разі застосування КАС слід додавати до них мікродобрива, що пов’язано з ослабленим станом рослин після перезимівлі.

Читайте також: Вітчизняні добрива за рік істостно подешевшали

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!