Агрономія

ALFA Smart Agro про умови роботи в карантин

Карантинні заходи в Україні внесли зміни в діяльність багатьох компаній. Однак аграрії не можуть зупинити свою роботу, адже від їх результатів чималою мірою залежить економіка і добробут країни.

Разом з аграріями активно працюють і компанії-виробники засобів захисту рослин, від яких залежать якісні та кількісні показники врожайності. Виробник засобів захисту рослин компанія ALFA Smart Agro внесла в роботу ряд змін, спрямованих на інтенсифікацію виробництва і захист співробітників від коронавірусу. Про це повідомила прес-служба ALFA Smart Agro.

Посилений режим роботи Білоцерківського заводу препаративних форм

На заводі, де люди працюють з хімічними речовинами, до питань індивідуального захисту працівників серйозно ставляться завжди, не тільки в період карантину. Маски, рукавички, захисні костюми, окремі шафи для робочого і повсякденного одягу — всі ці заходи строго контролюються кожен день.

Крім того, на заводі ввели додаткові заходи захисту:

1. З початку оголошення карантину організували доставку співробітників спеціально орендованим транспортом з дотриманням норм законодавства: в одному автобусі не більше 10 осіб, усі співробітники в масках, поручні дезінфікуються перед посадкою пасажирів.

2. Запроваджено практику температурного скринінгу. На початку робочого дня всім співробітникам вимірюють температуру спеціальним пірометром. Тих, у кого температура підвищена, до роботи не допускають. Є чітка схема контролю самопочуття кожного співробітника, при необхідності вони можуть отримати безкоштовну консультацію терапевта або психолога.

3. З’явилися вимоги верхній одяг знімати відразу біля входу в приміщення і обробляти руки антисептиком.

4. У коридорах і місцях громадського користування переміщатися можна тільки в масці, дотримуючись дистанції мінімум 1,5 м між людьми.

5. У кімнатах відпочинку та прийому їжі одночасно можуть перебувати не більше трьох осіб з дотриманням безпечної дистанції.

6. У всіх приміщеннях загального користування щогодини дезінфікуються дверні ручки.

З урахуванням всіх цих правил завод працює в посиленому режимі, щоб виготовити необхідний для аграрного сезону обсяг препаратів.

Логістичний центр — безпека і ефективність

Особливі карантинні заходи запроваджені на складах. Всі співробітники, які контактують з товарами, використовують захисні комбінезони, респіратори і рукавички.

Водії, які заїжджають на територію логістичного комплексу, зобов’язані бути в масці і не виходити з кабіни машини під час відвантаження. Необхідні документи вони передають через вікно співробітнику складу в масці і одноразових рукавичках.

Департамент логістики забезпечує безперебійну поставку товарів в регіональні склади. В даний момент в 16 областях України працюють 18 складів. Всі вони заповнені необхідними на найближчий час препаратами.

Агропідтримка клієнтів в умовах карантину

Регіональні співробітники ALFA Smart Agro, які контактують з клієнтами, отримали і використовують необхідні засоби особистого захисту: респіратори, маски, антисептики, одноразові рукавички. З дотриманням безпечної дистанції вони продовжують консультувати господарства з питань застосування препаратів.

«Наша команда — найцінніший ресурс компанії, тому ми робимо все можливе, щоб убезпечити своїх співробітників від вірусу і при цьому забезпечити агровиробників України необхідними ЗЗР», — відзначають в прес-службі ALFA Smart Agro.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!