Агрономія

Дев’ять аграріїв-новаторів отримали спеціальну відзнаку ALFA Smart Agro

Дев’ять аграріїв-новаторів отримали спеціальну відзнаку ALFA Smart Agro

Вперше в Україні дев’ять агровиробників-новаторів нагороджені почесним званням «Амбасадор принципів розумної агрономії». Відзнаку запровадила компанія ALFA Smart Agro за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Званням «Амбасадор принципів розумної агрономії» нагороджуються компанії, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві.

Крім того, ці господарства застосовують науковий підхід в рослинництві. Номінантів визначає експертна колегія. Головний критерій – формування досвіду, який має цінність для підвищення ефективності рослинництва в Україні на якісно новий рівень.

Почесним званням «Амбасадор принципів розумної агрономії» відзначені:

  1. ПОА «Україна» – за запровадження інновацій у зрошенні та максимально результативне використання водних ресурсів.
  2. АТ «Михайлівський райагропостач» – за створення ефективної системи управління, де автоматизація процесів та злагодженість дій підвищують продуктивність виробництва. 
  3. ТОВ «Кищенці» – за ефективне використання технологій точного землеробства, які дозволяють отримувати найвищі врожаї, раціонально розподіляючи ресурси.
  4. ТОВ «Мічуріна+» – за особливу увагу до питання очистки води та формування практичного досвіду використання новітніх технологій, який становить цінність для розвитку агровиробництва в умовах Півдня.
  5. ПАТ «Фрау Марта» – за науковий підхід у вирощуванні овочевих культур та використання інноваційних технологій для забезпечення найвищої якості готової продукції.
  6. ТОВ «СПП «Лана»» – за якісну підтримку аграрних освітніх програм та системну співпрацю із науковими установами, використання наукових підходів у виробництві.
  7. ТОВ «Глобино Агро» – за використання інновацій в удобренні грунтів та стратегію вирощування сільськогосподарських культур, яка передбачає підвищення продуктивності на кожному етапі при чіткому дотриманні правил сівозміни.
  8. ТОВ «Агрофірма «Злагода»» – за запровадження інноваційних рішень у вирощуванні цукрових буряків, завдяки яким досягаються найвищі показники якості продукції.
  9. ТОВ «Агрофірма «Корсунь»» – за використання новацій у молочно-тваринницькому напрямі, системну роботу в сфері енергоефективності та стратегію дбайливого ставлення до природних ресурсів.

Вручення відзнак відбулося 17 червня в рамках виставки AgroShow 2021.

«Цінності компанії ALFA Smart Agro – науковий підхід, раціональність, ефективність. Ми щиро підтримуємо агровиробників у їхньому прагненні бути інноваційними і радіємо досягненням таких компаній. Саме інновації допомагають нам усім розумно, ефективно і  відповідально використовувати ресурси, забезпечуючи високу якість продукції», – зазначила Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.