Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Аграрії Криму забезпечені міндобривами на 73%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Забезпеченість мінеральними добривами аграріїв Криму з урахуванням перехідних залишків становить майже 17 тис. тонн, або 73% до потреби.

Про це повідомляє Міністерство сільського господарства підконтрольного Росії уряду Криму.

За словами міністра сільського господарства Андрія Рюмшина, потреба в мінеральних добривах на проведення комплексу весняних польових робіт становить 22,9 тис. тонн.

Згідно з оперативними даними, на залишках у основних підприємств-постачальників мінеральних добрив знаходиться понад 5 тис. тонн. Закуплено з початку року 15,85 тис. тонн. Внесено з початку року 3,6 тис. тонн діючої речовини на площу 62,2 тис. га.

Нагадаємо, у Криму розпочали сівбу ярих культур.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!