Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю доведеться деталізувати

Міністерство соціальної політики внесло зміни до форми №10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її складання. Новації набули чинності 12 лютого 2021 року.

Про це AgroTimes повідомила Тетяна Паєнтко, керуючий партнер ТОВ «АК «Міжнародна правова безпека».

«У таблиці Звіту, де зазначається інформація про виконання чи невиконання нормативу працевлаштування інвалідів, як і раніше, залишилось шість рядків, a от кількість граф збільшилась з однієї до тринадцяти», – наголосила експерт.

Вона пояснила, що звіт про  зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю тепер доведеться подавати як загалом за рік, так і окремо щодо жінок та чоловіків із різним розподілом (за місцем проживання, віком). Дані нововведення стосуються лише перших двох рядків. Новий звіт націлений на подання більшої кількості інформації щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, що покращить відповідну аналітичну базу.

Оновлена редакція діє зі звітного періоду за 2020 рік. Дані потрібно подати до 1 березня 2021 року.

Як повідомляв AgroTimes, за невиконання нормативу працевлаштування інвалідів роботодавці мають щороку сплачувати у Фонд інвалідів адміністративно-господарські санкції.