Агромаркет

Збиток компанії Bunge у ІІІ кварталі сягнув майже $1,5 млрд

У липні-вересні поточного року збиток компанії Bunge склав $1,49 млрд, тоді як відповідний звітний період минулого року компанія закінчила з прибутком в $365 млн.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

Як зазнаається, в цілому з початку 2019 року збиток компанії Bunge склав $1,23 млрд проти $332 млн прибутку за аналогічний період попереднього року.

Згідно зі звітом Bunge, прибуток до вирахування податку (EBITDA) в III кварталі склав $1,44 млрд проти прибутку в розмірі $535 роком раніше. Усього за дев’ять місяців поточного року збиток оцінюється на рівні $935 млн, що викликано зниженням показника EBITDA в сегменті агробізнесу з $655 млн в січні-вересні 2018 року до $462 млн 2019-го.

Зокрема, в сегменті насіння олійних прибуток до вирахування податку становить $369 млн (-22%) на тлі світового зниження маржі переробки соєвих бобів через низький рівень продажу з боку аграріїв в очікуванні зростання цін, а також низького експортного попиту на соєвий шрот.

У сегменті зернових культур цей показник склав $93 млн (-49%) на тлі слабкого експортного попиту через торговий конфлікт між США та Китаєм.

Як повідомлялося раніше, рейтинг найбільших виробників соняшникової олії очолила компанія «Бунге Україна».

Довідка

Bunge Ltd. – транснаціональна компанія, що входить в 10-ку найбільших зернових трейдерів, працює в більш ніж 40 країнах. В Україні працює відділення компанії «Бунге Україна», відома за торговими марками «Олейна», «Розумниця», «Золота краплинка».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!