Агромаркет

Закон про органічне виробництво має повноцінно запрацювати через кілька місяців, – чиновник

Сергій Глущенко, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, розповів про законодавчу ситуацію в органічному секторі під час IV Міжнародного «Конгресу Органічна Україна 2020» під назвою «Перезавантаження. Актуалізація органічних брендів», що проходить 2–4 квітня в режимі онлайн.

Він зазначив, що Закон України  “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” від 10.07.2018 N 2496-VIII мав вступити в дію в серпні 2019 року.

«На жаль, до вступу його в дію не всі підзаконні акти були розроблені та прийняті. Залишаються неприйнятими ще сім підзаконних актів, серед них постанова Кабінету міністрів та три накази, які зараз погоджуються з центральними органами виконавчої влади. Думаю, в перспективі двох місяців вони будуть прийняті. Паралельно йде підготовка ще кількох наказів. Вони будуть готові через два-три місяці. Після цього всі законодавчі вимоги будуть сформовані й це стане фундаментом для подальшого розвитку нашого органічного сектору».

Водночас Сергій Глущенко зазначив, що свої корективи може внести поточна ситуація з коронавірусом, яка відволікає чиновників на вирішення нагальних питань.

Читайте також:За переходу на органічне виробництво кількість культур у господарстві «Лист-Ручки» збільшилась до семи

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!