Агромаркет

Загальний обсяг продажів групи KWS зріс на 15%

Група компаній KWS досягла збільшення продажів приблизно на 15%, до 1,28 млрд євро у 2019/2020 фінансовому році, а ключові показники EBIT, чистий прибуток та прибуток на акцію залишились нижчими від попереднього року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наша бізнес-модель виявилася надзвичайно надійною в складні часи, – зазначила Єва Кіенлі, фінансовий директор KWS. – Завдяки нашому інноваційному асортименту гібридів ми зросли у всіх товарних сегментах і змогли значно збільшити операційний прибуток з урахуванням ефекту придбання. Ми очікуємо стабільного розвитку бізнесу в новому фінансовому році».

EBITDA групи KWS покращився на 12,9%, до 225,5 млн євро, а EBIT зменшився до 137,4 млн євро в результаті безготівкових ефектів на загальну суму 33 млн євро в рамках розподілу закупівельної ціни на придбання Pop Vriend Seeds. Прибуток у попередньому році також включав позитивний одноразовий ефект завдяки створенню спільного підприємства Aardevo B.V.

Довідка

Компанія «КВС-УКРАЇНА» почала свою діяльність в Україні 24 листопада 2016 року урочистим відкриттям комплексу з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині.