Агромаркет
Головне:
Агромаркет

За підсумками 2020 р. KSG Agro більше ніж вдвічі збільшив EBITDA

За підсумками 2020 р. KSG Agro збільшив EBITDA на 211%.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу з посиланням на річний звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі. 

Згідно з документом, у 2020 р. динамічно зростали основні фінансові показники агрохолдингу. Зокрема, EBITDA в порівнянні з 2019 р. зросла на 211% – з 2,09 млн. дол. до 6,53 млн. дол., валовий прибуток на 159% – з 2,6 млн. дол. до 6,8 млн. дол., а операційний прибуток – майже в 12 разів – з 412 тис. дол. до 4,9 млн. дол. 

За словами голови Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, основними факторами зростання фінансових показників стало зниження боргового навантаження та вертикальна інтегрованість агрохолдингу.

«У четвертому кварталі 2020 року в галузі свинарства склалася важка ситуація – при падінні цін на свинину істотно зросла вартість кормів. За рахунок власної кормової бази нам вдалося не допустити значного зростання собівартості та отримати за підсумками 2020 р. позитивний фінансовий результат», – прокоментував річний звіт Сергій Касьянов. 

«Стан Компанії для інвесторів та фінансових аналітиків найкраще характеризує EBITDA (прибуток до вирахування податків і амортизації) – вона у агрохолдингу зросла в 2020 році в 3 рази та 6,5 млн. дол. і це позитивний сигнал для інвесторів», – прокоментував результати фінансових підсумків KSG Agro Олександр Голіздра, заступник голови комісії з аналізу ринків цінних паперів Українського товариства фінансових аналітиків (УТФА).

Нагадаємо, KSG Agro став лідером зростання акцій серед українських агрохолдингів на Варшавській біржі. Також ми писали, що KSG Agro збільшив земельний банк майже на 1500 га.

Журнали