Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Названо достатню передумову для будівництва споруд сільгосппризначення

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Достатньою передумовою для будівництва споруд сільгосппризначення є наявність земельної ділянки у власності або користуванні фермера.

Про це розповів юрист підприємства «Агроекологія» Денис Мельников в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«Законність володіння чи користування землею посвідчується чинним правовстановлювальним документом, зокрема, документом про право власності на земельну ділянку або договором оренди землі, зареєстрованими в установленому законом порядку», – зазначив він.

Головною ознакою такої земельної ділянки, з огляду на вимоги чинного законодавства, є цільове призначення. Класифікацію видів цільового призначення земель розроблено відповідно до Земельного кодексу України (ст. 19), Закону України «Про землеустрій» і затверджена наказом Державного комітету України із земельних ресурсів 23 липня 2010 року № 548.

Згідно зі ст. 22 Земельного кодексу України землями сільгосппризначення визнаються землі, надані для виробництва сільськогосподарської продукції, «розміщення відповідної виробничої інфраструктури» або призначені для цих цілей. Розумно вважати, що розміщенню передує створення – будівництво, спорудження, облаштування.

Зазвичай фермери використовують земельні ділянки з кодом Класифікації видів, який починається з цифр 01 і до нього входять чотирнадцять підрозділів. Загальна назва цих земель – «землі сільгосппризначення». Код Класифікації видів міститься у правовстановлювальних і реєстраційних документах на земельну ділянку, а також на Публічній кадастровій карті України в публічному доступі.

Раніше повідомлялося, які юридичні обмеження існують у будівництві споруд сільгосппризначення.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!