Агромаркет

ЄБРР надасть «Баришівській зерновій компанії» 10 млн євро кредиту

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ЄБРР надасть «Баришівській зерновій компанії» (Grain Alliance AB) 10 млн євро кредиту на збільшення потужностей приймання зерна та оновлення парку сільськогосподарської техніки.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, менш енергозатратні технології для польових робіт та теплогенератори зерносушарок, що працюють на біопаливі, сприятимуть продовженню екологічно сталого розвитку Grain Alliance.

«Ми пишаємося тим, що наша мета зменшити викиди парникових газів в атмосферу при одночасному збільшенні продуктивності власного виробництва отримала підтримку ЄБРР та Тайваньського Міжнародного фонду співпраці та розвитку. Ця позика на 7 років також демонструє, що ми є довгостроковим інвестором зі стійкою спрямованістю на українське сільське господарство», – зазначив голова правління Grain Alliance AB Йохан Дамне.

За словами CEO компанії Євгенія Радовенюка, ця інвестиція дасть змогу виробляти і приймати більше зерна з меншим впливом на навколишнє середовище.

Нові зерносушарки з біо-генераторами тепла жадуть змогу компанії приймати додаткові 170 тис. тонн зерна протягом сезону.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями