Агромаркет

Як утримати рентабельність, – реальний досвід сільгосппідприємств на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА»

Як утримати рентабельність, – реальний досвід сільгосппідприємств на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА»

Всеукраїнський практичний форум «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт» традиційно дає відповіді на найгостріші питання сезону: як контролювати собівартість сільгоспкультур, як оптимізувати технологію без втрати ефективності і, зрештою, як утримати рентабельність у нинішніх умовах. Про це та багато іншого говоритимуть провідні агрономи та фахівці галузі на форумі у Львові 21-22 лютого.

Захід збере досвідчених практиків сільгоспвиробництва, які власним прикладом довели: навіть в умовах війни, за подорожчання добрив, ЗЗР та пального, за низьких цін на зерно зберегти рентабельність виробництва реально.     

Зокрема, про інноваційні підходи до управління ефективністю технології розповість Віктор Марценюк, керівник науково-інноваційного відділу дирекції з агробізнесу МХП. Як відомо, агропідприємства МХП вже скартографували 130 тис. га, тобто третину земельного банку агрохолдингу.

«Накопичення даних з карт врожайності за декілька років у майбутньому дозволить створити новий підхід для отримання максимального результату за оптимальних витрат технології з кожної окремої ділянки поля», – зазначає Віктор Марценюк.

Про цей та інший досвід він розповість на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА».

Також польовим досвідом оптимізації технологічних операцій поділиться агроном ПП «Західний Буг» Володимир Петрунів. Завдяки особливому підходу до виробництва сільгосппідприємству вдається ефективно працювати навіть у нинішніх складних реаліях.  

Ключове значення у збереженні рентабельності має ефективне управління собівартістю в агробізнесі. Як у цьому допомагає бізнес-аналітика, розкаже Оксана Боброва, керівниця проєкту Agrohub Benchmarking, компанія Agrohub.

А доповідь брокера компанії Spike Brokers Дмитра Руденка буде присвячена трансформації логістичних ланцюжків та перспективам вітчизняного агроекспорту.