Агромаркет

Як контролювати собівартість виробництва, розкажуть успішні практики на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА»

Як контролювати собівартість виробництва, розкажуть успішні практики на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА»

Якщо раніше сільгосппідприємства прагнули досягти максимальної врожайності культур, то нині в пріоритеті – зберегти рентабельність виробництва за нинішнього дисбалансу вартості ресурсів і цін на зерно. Чи не єдиний вихід у нинішніх умовах – контроль собівартості.

Як найоптимальніше скоротити витрати на технологію і не втратити ані на врожайності, ані на якості зерна, із власного досвіду розкажуть провідні фахівці галузі на Всеукраїнському практичному форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт».  

Зокрема, заступник директора з рослинництва ПАП «Агропродсервіс» Олег Чалик має 30-річний досвід роботи в сільському господарстві, в галузі рослинництва. На форумі він розкриє інсайди успішної роботи за різних агро-кліматичих умов, під упливом різних економічних чинників, а нині за його плечиме ще й два роки роботи в умовах повномасштабної війни. Отож фахівець розповість про ефективну оптимізацію технології вирощування зернових культур.

Також знаний в Україні аграрій та науковець Леонід Центило, директор ТОВ «Агрофірма «Колос» поділиться досвідом біологізації землеробства, що в його сільгосппідприємстві стало основою зменшення собівартості виробництва та підвищення якості зерна.

Про свої практичні підходи до керування собівартістю через новітні технології розкаже також Геннадій Гадзовський, директор СТОВ «ВАСЮТИ».

А керівник науково-дослідного відділу «Контінентал Фармерз Груп» Олег Фурманець розповість про вплив сидеральних культур на обіг елементів живлення та собівартість агровиробництва. Усі виступи спікерів супроводжуються цікавими презентаціями з реальними результатами дослідів та екпериментів сільгосппідприємств. Підвищуйте свою ефективність разом із провідними практиками аграрної галузі на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт».