Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Як уплине COVID-19 на світовий ринок сої

Пандемія коронавірусу докотилась і до світових аграрних ринків. Зокрема, бразильські портові оператори попередили про намір зупинити свою роботу з 18 березня по 1 квітня через поширення COVID-19.

Про це AgroTimes повідомила заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник.

За її словами, це може суттєво вплинути на майбутні обсяги експорту бразильської сої, особливо з урахуванням того, що темпи поточних поставок соєвих бобів з території Бразилії й без того були нижчими за попередні періоди. Зокрема, за тиждень, який закінчився 9 березня, Бразилія експортувала лише 1,9 млн тонн соєвих бобів, що на 22% менше, ніж тижнем раніше.

Нагадаємо, що відповідно до березневого прогнозу аналітиків USDA цьогорічний експорт сої з Бразилії було оцінено у рекордні 77 млн тонн, а обсяг виробництва у 126 млн тонн бобів.

Днями аналітики бразильської Ag Rural знизили власну оцінку виробництва сої в країні на 1,3 млн тонн до 124,3 млн тонн відповідно. За їх інформацією, станом на кінець минулого тижня в Бразилії врожай сої зібрано з 53% посівних площ.

Аргентина також повідомляє про порушення роботи портів через нові обмеження, пов’язані з COVID-19. Ця країна є третім світовим постачальником соєвих бобів після Бразилії та Сполучених Штатів – її цьогорічний експорт оцінюється експертами USDA на рівні 8,2 млн тонн, а обсяг виробництва – 54 млн тонн.

Аналітики Зернової біржі Буенос-Айресу (BAGE) днями знизили свою оцінку виробництва сої в країні на 2,5 млн тонн – до 52 млн тонн, а фахівці Біржі Росаріо – з 55 до 51,5 млн тонн відповідно.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали