Агромаркет

Як у KSG Agro профілактують коронавірус

Агрохолдинг KSG Agro приступив до реалізації комплексної програми профілактичних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусу COVID19.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

«Здоров’я співробітників та споживачів нашої продукції завжди було і залишається одним із головних пріоритетів агрохолдингу. Саме тому ми оперативно розробили комплексну програму заходів профілактики коронавірусної інфекції, – розповів голова ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. – І хоч більша частина наших співробітників переважно працює «в полях», тобто в віддалених від масових скупчень людей місцях – господарствах Дніпропетровського регіону, враховуючи всі ризики, мною дані персональні чіткі вказівки про щоденне, неухильне дотримання профілактичних заходів та жорсткий контроль за їх виконанням».

На початку робочого дня в обов’язковому порядку здійснюється скрінінг (вимір) температури всіх співробітників підприємств холдингу. У разі виявлення підвищеної температури, вони негайно звільняються від виконання роботи та направляються в найближчі медичні установи.

З метою профілактики коронавірусу в агрохолдингу введені регулярні провітрювання та додаткове вологе прибирання приміщень, обробка дезінфектантами робочих місць (поверхні столів, крісел і ін.) та використовуваної сільгосптехніки.

На свинокомплексі агрохолдингу до запровадженого плану жорстких заходів протидії АЧС, додані заходи, пов’язані з профілактикою COVID19. Зокрема, до них додано скрінінг температури всіх співробітників підприємства.

В необхідній кількості придбані та розкладені на робочих місцях одноразові медичні маски. Особливу увагу приділено дезінфекції рук. Спеціальні ємності з дезінфікуючими засобами встановлені в районі робочих місць, й співробітники проінформовані про їхню наявність.

Крім того, з персоналом проводиться інформаційна робота та випущена внутрішня інструкція про суть та правила здійснення профілактичних заходів. У всі господарства агрохолдингу будуть спрямовані постери про суть та необхідність профілактики COVID19.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!