Агромаркет

Визначено фіналісток освітньо-грантової програми для жінок TalentA

Сьогодні, 13 жовтня з нагоди відзначення Всесвітнього дня сільських жінок відбулася церемонія нагородження переможниць та учасниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України, у приміщення якого за участі очільника відомства Романа Лещенка відбулася церемонія нагородження.

«Ця програма є унікальною – з огляду на поєднання теорії, практики, корисних кейсів та підготовки реальних, життєздатних проектів для громад і бізнесу з наступним фінансуванням. Дякуючи тренерам та менторам, учасниці готують проєкти, готові до реалізації у громадах, і це є надзвичайно важливим, адже вони скеровані на сталий розвиток та посилення продовольчої безпеки, тобто, у короткий термін здатні змінити життя людей на краще», – зазначив Роман Лещенко.

У ході урочистої церемонії переможниці та учасниці грантового конкурсу TalentA отримали грошові сертифікати, спеціальні призи та відзнаки, подарунки від організаторів та партнерів.

За результатами освітньо-грантової програми компанія відзначила три найкращі проєкти з підтримки сталого розвитку громад, виділивши гранти на загальну суму 22 000 доларів США. 

Фіналістками стали:

І місце та грант в 10 тис. доларів США – Христина Закревська з Івано-Франківщини за проєкт «Молоко – біле золото Карпат». Ініціатива спрямована на те, щоб дати можливість мешканцями високогірного села Шепіт Косівського району отримувати дохід від продажу надлишку якісного молока, тим самим забезпечуючи продовольчу безпеку та економічне зростання регіону.  

ІІ місце  та грант в 7 тис. доларів США – Олена Покотилова з Вінниччини за проект «Вільний доступ до води». Ініціатива  передбачає проведення у Іванівської ОТГ централізованого водопостачання, що забезпечить потребу селян в доступі до води та дасть їм змогу розводити худобу, адже зараз через посухи в селі висихають навіть нещодавно побудовані криниці.   

ІІІ місце та грант в 5 тис. доларів США – Ксенія Костенко з Київщини за проєкт «Жива вода для життя». Гроші дадуть змогу відновити бювет в селі Синяк, щоб забезпечити доступ громаді до якісної питної води. 

Раніше TalentA увійшла до рейтингу програм корпоративної-соціальної відповідальності.