Агромаркет

TalentA увійшла до рейтингу програм корпоративної-соціальної відповідальності

Інноваційна освітньо-грантова програма розвитку і підтримки талановитих сільських жінок-фермерів TalentA потрапила до рейтингу кращих програм з корпоративної соціальної відповідальності. До переліку увійшли програми, ініційовані найбільшими українськими компаніями, які поставили перед собою мету відповідати найвищим світовим стандартам. А також які реалізуються на нашому ринку провідними світовими компаніями, що втілюють тут практику загальносвітового тренду відповідальності бізнесу.

Коли складався рейтинг, використовувалися дані з відкритих джерел, у тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

TalentA заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience, призначенням якої є збагачення життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. TalentA була ініційована в 2019 р. в Іспанії, а в 2020-му стартувала в Україні, де гранти отримали шість переможниць. У 2021-му число учасниць навчальної програми зросло з 20 до 75. На підставі поданих проєктів будуть визначені фіналістки, які позмагаються за три гранти на реалізацію мікропроєктів, спрямованих на поліпшення продовольчої безпеки спільнот. Цього року фонд становить $22 тис.

Нагадаємо, Corteva розпочала реєстрацію фермерок для участі в освітньо-грантовій програмі TalentA. Також ми писали, що  Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%.