Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Волинські аграрії за п'ять років видали 78 аграрних розписок на півмільярда гривень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на середину лютого 2020 року на Волині було видано 78 аграрних розписок, з яких 52 – у 2019 році, завдяки чому місцеві фермери залучили 500 млн грн, із них 343 млн – у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Найчастіше волинські аграрії видають розписки під заставу майбутнього врожаю пшениці та ріпаку: від початку роботи інструменту в області в заставу за розписками фермери передали більше ніж 20 тис. тонн ріпаку та 34 тис. тонн пшениці.

Фермери також передавали в заставу за аграрними розписками традиційні зернові та олійні культури – кукурудзу, ячмінь, соняшник та сою, а також майбутній урожай полуниці.

Нагадаємо,за п’ять років в Україні видали 2767 аграрних розписок.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!