Агромаркет

ViOil нарощує виробництво бутильованої рослинної олії

Через пандемію коронавірусу у світі зростає попит на рослинні олії. У зв’язку з цим компанія ViOil нарощує її виробництво – цех з виготовлення фасованої продукції ViOil працює на повну потужність.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, cучасна лінія з розливу рослинної олії дає змогу фасувати готову продукцію в пластикову тару об’ємом 1 л і 5 л. Майже всю бутильовану рослинну олію компанія відправляє на експорт. Основними покупцями продукції ViOil є Китай, країни Близького Сходу та ЄС.

«У світі через пандемію коронавирусу змінюється структура споживання рослинної олії. Зараз все більше країн змушені вводити карантинні заходи, люди переходять на домашнє харчування. Це викликало збільшення попиту на фасовану продукцію, — розповідає генеральний директор промислової групи ViOil Павло Іванов. — Ми готові відповісти на запити наших споживачів і забезпечити їх високоякісним продуктом».

Через пандемію на всіх підприємствах промислової групи ViOil введені жорсткі карантинні заходи проти поширення коронавирусу. Компанія забезпечила співробітників засобами індивідуального захисту.

На вході людям міряють температуру, в кожному підрозділі розташовані пункти дезінфекції рук. Регулярно проводиться санобробка приміщень, а також дезінфекція внутрішньої й зовнішньої території. На роботу співробітників доставляє власний транспорт компанії, який також регулярно проходить санобробку.

Крім того, ViOil виділяє кошти на боротьбу з коронавірусом на Вінниччині.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!