Агромаркет

ViOil виділяє кошти на боротьбу з коронавірусом на Вінниччині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Промислова група ViOil спрямовує перший транш у розмірі 1 млн грн на підтримку медичних закладів, найважливіших міських служб, соціально незахищених жителів Вінниці, а також на фінансування «Спецфонду СтопВірус».

Про це повідомляють у компанії.

Як зазначається, виділені гроші підуть на закупівлю медичного обладнання та засобів індивідуального захисту, продуктів харчування.

«Компанія ViOil прийняла рішення профінансувати противірусні заходи, щоб запобігти поширенню хвороби в Вінниці, і підтримати жителів міста. Перший крок у цьому напрямку вже зроблений», – зазначила фінансовий директор промислової групи ViOil Алла Власюк.

Генеральний директор промислової групи ViOil Павло Іванов підкреслив, що зараз необхідно відповідально витрачати кожну гривню на придбання найнеобхідніших речей для боротьби з вірусом.

Компанія ViOil також підтримує ініціативу Вінницької міської ради щодо забезпечення соціально незахищених жителів міста продуктовими наборами. В рамках цієї програми промислова група ViOil виділила 5 тис. пляшок соняшникової олії.

«Боротьба з цим невидимим ворогом вимагає від усіх нас чіткої, скоординованої роботи. Ми повинні прислухатися до порад професіоналів, серйозно ставитися до всіх запобіжних заходів. У цей складний кризовий час ми зобов’язані підтримати тих, хто потребує допомоги, і зберегти їх здоров’я та життя», – зауважив голова правління Вінницького олійножирового комбінату Дмитро Чаленко.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями