Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Вінниччина запланувала 1,5 млн грн для розвитку агрохабу

У бюджеті Вінницької громади на 2021 рік передбачено 1,5 млн грн для розвитку агрохабу спільно із французькою стороною.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Ми вже передбачили у бюджеті громади 1,5 млн грн для розвитку агрохабу», – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

Своєю чергою заступник голови Вінницької ОДА Сергій Здітовецький наголосив, що Франція входить до п’ятірки основних країн-інвесторів області, посідаючи четверту сходинку. Він запевнив, що Вінницька область – надійний регіон для іноземних партнерів.

«Ми зацікавлені у вивченні успішних практик європейських країн щодо ведення агробізнесу та запровадження інновацій, тому сподіваємося на продовження проєкту у 2022 році», – зазначив Сергій Здітовецький.

За результатами попередніх зустрічей, які розпочалися ще у 2019 році із французькою стороною визначено чотири напрямки співпраці. А саме: створення агрокластера за участю промислових компаній та агровиробників Вінниці та Вінницької області спільно з компанією «VITAGORA», створення агрохабу на базі Вінницького національного аграрного університету, покращення системи питного водопостачання i водовідведення, а також управління водними ресурсами, що використовуються для сільського господарства.

Нагадаємо, на Вінниччині французьскі компанії створять агропромисловий кластер та агрохаб. Раніше ми повідомляли, що USAID надаватиме субгранти на розвиток агрохабів в Україні.

Журнали