Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Вінниччині французьскі компанії створять агропромисловий кластер та агрохаб

В рамках реалізації проєкту децентралізованого співробітництва міста Вінниці та Вінницької області із Французькою Республікою планується на території області створити агропромисловий кластер та агрохаб.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

В рамках онлайн-конференції французьку сторону представляли представники агрокластеру VITAGORA та компанії BETEN Ingenierie.

Під час зустрічі сторони обговорили напрямки подальшої співпраці у поточному році, а також шляхи реалізації проєкту, який передбачає співробітництво за чотирма напрямами розподіленими за зонами відповідальності між містом та областю, а саме:

• створення агропромислового кластера із залученням підприємств харчової промисловості регіону;

створення агрохабу на базі Вінницького національного аграрного університету;

• вдосконалення сільськогосподарського виробництва та експлуатації водних ресурсів на території Вінниці та області з метою сталого забезпечення продовольством, сприятливого для добробуту споживачів та захисту довкілля;

• налагодження співпраці в управлінні водними ресурсами в сільському господарстві, зокрема організація іррегації, поливу у відповідності до кліматичних змін.

В ході онлайн-наради учасники акцентували увагу на підготовці технічної документації для реалізації вищевказаних проєктів, обговорили деталі та можливі варіанти, які сприятимуть прийняттю вірних рішень.

Нагадаємо, французька компанія реалізує на Вінниччині агропроєкти.

Журнали