Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Вінниччині впроваджуватимуть французький досвід у сфері іригації та зрошування

В рамках проєкту децентралізованого співробітництва з Французькою Республікою на території Вінницької області проведуть ефективні заходи з іригації та зрошування.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

Під час онлайн-наради за напрямком “Управління водними ресурсами у сільському господарстві регіону та вирощування органічних культур” учасники обговорювали погодження дорожньої карти з реалізації четвертого напряму проєкту децентралізованого співробітництва Вінниччини з регіоном Бургундія Франш-Конте (Французька Республіка). Така програма дозволить забезпечити проведення ефективних заходів з іригації та зрошування в області, а також вирішить питання раціонального використання і охорони водних ресурсів.

Крім того, сторони узгодили залучення експертів французької організації “Міжнародний офіс води” до проведення досліджень (діагностики) та розробки документу щодо організації водопостачання для сільського господарства на рівні області та вирощування органічних культур.

Нагадаємо, французька компанія реалізує на Вінниччині агропроєкти. Також ми писали про те, що на Вінниччині французьскі компанії створять агрохаб.