Агромаркет

Відсьогодні Україна переходить на міжнародний стандарт номера банківського рахунку IBAN

З 5 серпня в Україні запроваджується міжнародний стандарт номера банківського рахунку IBAN, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації ISO та Європейським комітетом банківських стандартів.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці банку «Агропросперіс».

Згідно з інформацією, старі номери банківських рахунків змінюватися не будуть. До них лише будуть додані додаткові 10 символів попереду.

Таким чином номери рахунків за стандартом IBAN складатимуться з 29 символів у такій послідовності: код країни – 2 літери (для України – UA) контрольний розряд – 2 цифри, код банку – 6 цифр, номер рахунку – довжина номера рахунку не є фіксованою. До 31 жовтня 2019 року – від 5 до 14 символів, з 1 листопада 2019 року – від 5 до 19 символів.

З 5-го серпня по 31 жовтня 2019 року діятиме перехідний період, протягом якого можна виконувати розрахунки і з використанням IBAN, і в старому форматі. А вже з 1 листопада всі перекази будуть здійснюватися лише за новим стандартом.

«Перевагами IBAN є прискорення і здешевлення міжбанківських платежів, уникнення помилок у реквізитах під час рахунків, проста ідентифікація платника та отримувача коштів, а також країни та банку, що їх обслуговує», – ідеться в повідомленні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!