Агромаркет

Від сьогодні реєстраторів Держгеокадастру при реєстрації землі визначатимуть за принципом випадковості

Від сьогодні впроваджено функціональну можливість в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру в частині визначення державних кадастрових реєстраторів Держгеокадастру та його територіальних органів, при розгляді заяв про державну реєстрацію земельної ділянки та внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру за принципом випадковості.

Про це повідомляє пресслужба Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Принцип випадковості діє для таких транзакцій:

– здійснення державної реєстрації земельної ділянки у випадку, якщо існує повне співпадіння меж земельної ділянки;

внесення до Державного земельного кадастру відомостей та змін до них про земельні ділянки щодо: цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, нормативно грошової оцінки земель, віднесення земельної ділянки до земель іншої адміністративно-територіальної одиниці (зміна адреси), обмеження у використанні земельної ділянки;

– внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земельної ділянки;

– внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про обмеження у використанні земельної ділянки; внесення до Державного земельного кадастру відомостей/змін про права суборенди, сервітуту.

Нагадаємо, Мінагро, Держгеокадастр та НАЗК боротимуться з корупцією у земельних відносинах. Також ми писали, що Держгеокадастр відкриває відомості щодо спецдозволів на користування надрами.