Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Верховна Рада визначилася зі штрафами за порушення норм вантажоперевезень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сьогодні, 11 вересня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю».

Про це повідомляється на сайті ВРУ.

Законом передбачається, що за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу накладається штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ), що наразі становить 8,5 тис. грн; від 10% до 20% – 1 тис. НМДГ, тобто 17 тис. грн; понад 20% – 2 тис. НМДГ, або 34 тис. грн.

Документ також закріплює можливість фіксації порушень, пов’язаних із відсутністю документів (дозволів) щодо узгодження умов і режимів перевезення в разі перевищення вагових або габаритних обмежень чи документу про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, в автоматичному режимі в порядку, установленому Кабінетом міністрів України.

«Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, передбачені частиною другою статті 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, нестиме відповідальна особа – фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб», – ідеться в повідомленні Парламенту.

Передбачається, що адміністративно-господарські штрафи за порушення законодавства про автомобільний транспорт, передбачені Законом «Про автомобільний транспорт» та адміністративні штрафи за порушення передбачені Кодексом України про адмінправопорушення, зараховуються до державного дорожнього фонду України.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!