Агромаркет

Великі світові компанії інвестують у розробки зі створення штучного м’яса

Поділитись:
Великі світові компанії інвестують у розробки зі створення штучного м’яса

Над створенням штучного м’яса та риби у світі працюють близько 30 компаній і стартапів, і чи не кожного місяця з’являються нові.

Провідні гравці запевняють, що перші промислові партії штучного м’яса з’являться на ринку вже в найближчі п’ять  років, а протягом 10 років буде налагоджено масове виробництво штучного м’яса за цінами, конкурентоспроможними з цінами на натуральне.

Найбільші компанії у галузі сільськогосподарського виробництва та харчової промисловості сприймають прихід ери штучного м’яса як невідворотний процес і починають вкладати кошти, щоб наблизити її. Як приклад можна назвати компанії Merck, Bell Food Group, Cargill і Tyson Foods.

Як стверджують представники компаній, що працюють над створенням штучного м’яса, більшість дрібних і середніх його виробників за традиційними технологіями загалом ставляться до цього продукту негативно, бо побоюються майбутньої конкуренції та намагаються через свої об’єднання й асоціації якщо не заборонити, то хоча б уповільнити його вихід на ринок.

Тим часом уряди багатьох країнах працюють над тим, щоб передбачити майбутні проблеми та запровадити регуляторні процеси до того, як штучне м’ясо отримає доступ до споживачів.

Довідка

Під штучним м’ясом найчастіше розуміють вирощене в лабораторних умовах у вигляді культури клітин.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями