Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В ЄІБ назвали найперспективніші галузі для інвестицій

Голова представництва Європейському інвестбанку в Україні Жан-Ерік Де Загон назвав харчову та ІТ галузі найперспективнішими для інвестування.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Він зазначив, що український ґрунт є одним із найкращих, якщо не найкращим у світі, і що це є передумовою для розвитку харчової промисловості.

«Але я вважаю, для України важливо займатися не просто зерном, наприклад – щоб ви переходили до більш складних речей. Думаю, це може бути органічна продукція», – наголосив він.

Міністр мінагрополітики Роман Лещенко поділяє оцінку перспектив розвитку харчової промисловості в Україні.

«Це — потужний сигнал і для іноземних інвесторів, і для вітчизняних виробників. Він свідчить про увагу європейських партнерів до українського аграрного сектору, про його спроможність та потенційні напрямки розвитку», – зазначив Роман Лещенко.

Міністр також вважає, що Україні варто зосередитися на випуску продукції із високою доданою вартістю, а не продавати просто збіжжя чи сировину.

Нагадаємо, інвестиції в АПК Вінниччини за 9 місяців перевищили 3 млрд грн. Також ми писали, що на півдні України інвестиції в зрошення сільгоспугідь окуповуються за один-два роки.

Журнали