Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

В Україні стрімко зростають ціни на сою та соняшник

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Подорожчання рослинних олій та накопичений протягом тривалих вихідних попит зумовлюють зростання закупівельних цін на сою та соняшник в Україні.

Про це повідомляє Електронна зернова біржа Grain Trade. 

Так, з початку року ціни на соняшник виросли на 100-200 грн/тонна – до 9,7-10,6 тис. грн/тонна з доставкою на завод та 9,3-9,8 тис. грн/тонна на франко-господарстві.

Переробники, які перед новим роком зупинили закупівлю через значні запаси сировини, наразі підвищують ціни задля активізації закупівлі, щоб на тлі зростання цін на олію сформувати нові запаси.

«Обіцяне скасування «соєвих правок» зупинило продаж виробниками сої за гривню в очікуванні підвищення цін експортерами. Через дефіцит сої переробники підвищили ціни на 300-400 грн/тонна – до 9,4-9,5 грн/тонна з доставкою на завод», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що експортні закупівельні ціни на сою залишаються на рівні $350/тонна в порту та $360/тонна на сою з протеїном 38% без ГМО на кордоні з Польщею або Білоруссю.

Додатково закупівельні ціни підтримало зростання курсу валюти на 3% до 24,1 грн/$ за два останніх тижні.

Подорожчання пальмової олії, що розпочалося у жовтні, підтримує ціни на українську соняшникову олію, які виросли до $810-820/тонна (FOB) для поставок у лютому-березні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!