Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

В Україні очікується подальше зниження експортних цін на кукурудзу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В Україні попит на кукурудзу з боку трейдерів залишається низьким, оскільки більшість портів зупинили приймання зерна через перевантаженість портових елеваторів.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade.

Наразі експортні ціни попиту залишаються на рівні $178-179/тонна (FOB) для квітневих поставок до Китаю. Покупці очікують подальшого зниження цін на тлі пожвавлення експорту американської кукурудзи до Китаю після скасування мита.

«Українські трейдери розраховують закрити попит на кукурудзу в ЄС у березні-квітні, проте активні експортні продажі аргентинськими фермерами нового врожаю можуть суттєво знизити ціни на кукурудзу в ЄС», – ідеться в повідомленні.

Зазначається також, що березневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора виросли на 1,3% – до $152,1/тонна, хоча пшениця подорожчала на 3%.

Ціни підтримав активний експорт кукурудзи з США, який за тиждень склав 795 тис. тонн, що відповідає верхньому рівню експертних очікувань.

При цьому з західного узбережжя до Японії та Південної Кореї було відправлено 228 тис. тонн, що є найбільшим з 12 липня 2019 р. обсягом, відвантаженим з другого експортного центру США.

Нагадаємо, станом на 17 лютого Україна експортувала 17,671 млн тонн кукурудзи.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!