Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

В Україні надзвичайно важко знайти грамотного агронома, — думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В Україні — аграрній державі — надзвичайно важко знайти грамотного агронома. Такого висновку дійшов керівник компанії «Агро-Консалтинг АВ» Александер Волтерс, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«У це важко повірити, але я розмовляв з 27 кандидатами, доки вибрав тямущого, висококваліфікованого фахівця, — розповів він. — І це не мої примхи. Від роботи агронома залежить половина успіху в рослинництві, тому я не погоджусь брати аби кого».

Александер Волтерс додав, що поступовий ріст компанії та зростання земельного банку від 300 до 4000 га дав йому можливість розібратися самому у всіх питаннях: від агрономії — до фінансових і юридичних. Завдяки знанням і досвіду він може оцінити професійність співробітників.

«Проте з розширенням земельного банку я не встигав ретельно доглядати за всіма полями й помітив, що рівень їх обробітку знизився до 90%, — пояснив він. — А так не має бути. Тому прийняв рішення запросити агронома, хоча раніше цього не планував».

Усі працівники «Агро-Консалтинг АВ» мають випробовувальний термін протягом трьох місяців.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!