Агромаркет

Три HR-проєкти «Кернел» отримали міжнародні премії

Три HR-проєкти «Кернел» стали номінантами та отримали нагороди міжнародної премії HR Brilliance Awards 2020.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

В рамках конкурсу експертна комісія аналізувала інноваційність і рівень реалізації HR-стратегій у компаніях різного спрямування.

Так, діамант у номінації Brilliance in Recruitment and Retention та нагороду Brilliance Award Winner отримав проект «Оновлення Моделі компетенцій та системи управління ефективністю».

Інноваційність проєкту – у використанні величезної кількості реальних даних та розробці предиктивної моделі впливу розвитку та навчання персоналу на бізнес-ефективність.

Золото в номінації HR Team of the Year та нагороду Gold Award Winner здобув проект «СтопКоронавірусРазом», в рамках якого співробітникам компанії не тільки надали в достатній кількості засоби індивідуального захисьу й надавали допомогу в разі захворюванння на Сovid-19, а й узгодили алгоритми дій до трансформації бізнес-процесів. Крім того, компанія надала підтримку країні для протидії коронавірусу.

Фіналістом номінації Brilliance in Innovative Use of Technology став проект Employee Data Center – бізнес-продукт, який допомагає співробітникам виконанувати щоденнi завдання, а також забезпечує високий рівень якості та швидкості надання HR-сервісів 24/7 для всіх категорій персоналу.

Нагадаємо, вартість акцій «Кернела» перевищила $1 млрд.