Агромаркет

В Одесі відкрили п'ятий торговий офіс компанії «Прометей»

Група компаній «Прометей» розширює регіони присутності. Для більш оперативної і якісної взаємодії з сільгоспвиробниками в жовтні був відкритий п’ятий торговий офіс.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Представництва компанії «Прометей» уже успішно працюють в Миколаєві, Києві, Кропивницькому та Запоріжжі. Відкриття представництва в Одесі – один з важливих етапів зміцнення довірчих взаємин з постачальниками сільгосппродукції і розвитку трейдингового напрямку групи «Прометей».

Компанія пропонує фермерам комплексний сервіс із закупівлі зернових і олійних культур і широкий асортимент міндобрив, ЗЗР, насіння від провідних постачальників Limagrain, Syngenta, BASF, Альфа Смарт Агро, Unifer. У найближчих планах компанії «Прометей» – відкриття на базі елеваторів мережі магазинів «Агромаркет». Процес реалізації проєкту вже запущений.

«На всіх елеваторах будемо розширювати спектр послуг. Це буде потужна пропозиція для фермерів, яким більше не потрібно буде далеко їхати від свого будинку. Всі свої потреби вони зможуть закрити в одній точці», – зазначив голова наглядової ради групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян.