Агромаркет

Уряд визначив межі Маріупольського морського порту

Кабінет міністрів на виїзному засіданні в Маріуполі визначив межі території Маріупольського морського порту, який не мав меж з 2013 року.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй Фейсбук-сторінці.

«Рішення уряду має наслідком правову визначеність під час здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання, що працюють або мають намір працювати на території порту», – написав міністр.

Також, за його словами, уряд ухвалив рішення про включення прилеглого водного простору морського терміналу ТОВ «СРЗ» (Азовський судноремонтний завод) до вже визначених меж акваторії порту «Маріуполь», щоважливо для безпеки судноплавства і контролю за її дотриманням в акваторії порту.

Очільник відомства також нагадав, що наразі у порту триває реконструкція гідротехнічної частини причалу в рамках реалізації проекту будівництва зернового терміналу – найбільшого в регіоні спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів, де можна буде зберігати одночасно більше 130 тис. тонн зерна і щорічно перевалювати  близько 2,5 млн тонн.

Крім того, триває днопоглиблення, мета якого – відновлення паспортних глибин на підходах до порту та біля причалів для збільшення прохідної осадки суден, а отже, і обсягів вантажопереробки. До кінця 2019 року прохідну осадку буде доведено до 8 метрів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!