Агромаркет

Уряд відновив роботу двох пунктів пропуску на кордоні

Уряд прийняв рішення відновлюється робота пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Рава-Руська» та для морського сполучення «Скадовський морський торговельний порт», які були тимчасово закриті у зв’язку з пандемією.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Ще вчора разом з віце-прем’єром та міністром Олексієм Резніковим ми перебували зі спільним робочим візитом у Херсонській області, у ході якого, у тому числі, відвідали Скадовський морський порт. Сьогодні вже маємо рішення – і це рішення одноголосне. Пункти пропуску через кордон для морського сполучення у Скадовському порту та для автомобільного сполучення «Рава-Руська» відновлюють свою роботу», – відмітив Владислав Криклій.

На сьогодні Скадовський морський торговельний порт є єдиним українським портом, який не працює для перевалки міжнародних вантажів у морському сполученні. Його відновлення вкрай важливе для збільшення вантажопотоку та забезпечення існуючого попиту.

«Технологічні особливості перевантаження та оформлення вантажів у морських портах України не передбачають тісного контакту між людьми, тому доцільно відновити цю роботу», – підкреслив Владислав Криклій.

Відновлення роботи пункту пропуску «Рава-Руська» дозволить значно зменшити завантаженість нині працюючих КПП «Ягодин» та «Краківець» для автомобільного сполучення з Республікою Польща.

Крім того, це сприятиме мінімізації великого скупчення вантажного транспорту на кордоні, що важливо в умовах поширення COVID-19, а також забезпечить стабільне здійснення міжнародної торгівлі як з Польщею, так і з ЄС в цілому.

Нагадаємо, 7 квітня Кабмін посилив обмеження на кордоні задля запобігання поширенню коронавірусу, а 16 квітня закрив ще 10 пунтів пропуску на кордоні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!