Агромаркет

Уряд презентував систему моніторингу обігу земель

Кабінет міністрів презентував концепт системи моніторингу використання та обігу землі, що має на меті забезпечити прозорість та відстежуваність земельних відносин.

Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, система міститиме повну інформацію про перехід прав на землю, власників землі, вартість угод купівлі, продажу та оренди, тощо. В тому числі за її допомогою можна буде отримати інформацію про концентрацію земель в одних руках. 

Подальші кроки запровадження системи полягають у забезпеченні обміну даними між державними реєстрами, що містять відповідну інформацію (Держгеокадастр, Реєстр речових прав, Реєстр юридичних осіб тощо) та створенні програмного продукту, що аналізуватиме ці дані та висвітлюватиме їх для представників державної влади, а також громадськості. 

«Система земельного моніторингу надасть можливість бачити онлайн, що відбувається із землекористуванням та власністю на землю, як вона змінюється, де обробляється чи сплачуються податки тощо. Таке нововведення зробить земельні відносити прозорими та контрольованими», – зазначив Міністр розвитку  економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!