Агромаркет

«Укрзалізниця» має намір отримати сертифікацію CIPS у І півріччі 2020 року

«Укрзалізниця» має намір отримати корпоративну сертифікацію CIPS у першому півріччі 2020 року для збільшення інвестиційної привабливості акцій під час виходу на IPO.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

 «Отримання сертифікації є надзвичайно важливою метою з урахуванням планів УЗ по виходу на IPO. Адже при оцінці інвестором «привабливості» акцій вирішальне значення має відкритість, регламентованість і прозорість прийняття рішень всередині компанії, зокрема її закупівельного підрозділу», – зазначив директор офісуз трансформації закупівельних процесів УЗ Владислав Кивгило.

Він також зазначив, що офіс трансформації закупівельних процесів проводить аналіз структури існуючих закупівельних процесів, інформаційної прозорості вертикалі, управлінських практик та інших аспектів закупівельної діяльності.

«Результати цього аналізу будуть служити основою для створення нових закупівельних політик і процедур, як це вимагає CIPS, що також буде сприяти успішності здійснення IPO «Укрзалізниці», – сказав Владислав Ківгіло.

Нагадаємо, проєкт з корпоративної сертифікації закупівель та управління поставками в УЗ анонсували в 2018 році. Тоді в компанії відзначили, що завдяки сертифікації «Укрзалізниця» зможе розраховувати на кредит в розмірі 150 млн євро від ЄБРР, який піде на покупку вантажних піввагонів.

Як повідомлялося раніше, «Укрзалізниця» має намір залучити близько $3 млрд завдяки процедурі ІРО.

Довідка

CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply) -глобальний професійний орган, що спеціалізується на процесах закупівель та поставок. CIPS спрямований на просування та розвиток високих стандартів професійної майстерності, здібностей та доброчесності серед усіх, хто займається управлінням ланцюгами поставок. Штаб-квартира CIPS  розташована в Істоні (Велика Британія).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!