Агромаркет

Українські яблука експортуватимуть до Індії

Українські яблука експортуватимуть до Індії

Фітосанітарні органи Індії ухвалили рішення про відкриття ринку для яблук з України.

Про це повідомили в асоціації «Укрсадпром».

Вітчизняні яблука врожаю 2018 року вже можуть бути поставлені до Індії за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов, зокрема, особливих температурних умов постачання: витримки яблук до моменту відвантаження з України при температурі 0º С впродовж 13 днів, що має бути зазначено у фітосанітарному сертифікаті.

«Відкриття ринку Індії для українських яблук є подією № 1 не тільки для садівників, а й для України в цілому, – наголосив голова «Укрсадпрому» Дмитро Крошка. – Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року, а також призведе до необхідності покращити технології вирощування і зберігання, що не вимагалося для російського ринку, оскільки термін транспортування до Індії складає близько одного місяця».

Крім того, це призведе до розвитку морської логістики фруктів при експорті з України і дозволить суттєво збільшити товарообіг між Україною та Індією, враховуючи обсяг і істотно більшу вартість українських яблук порівняно з тими ж зерновими культурами, які експортуються до Індії, додав Дмитро Крошка.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!