Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Українська пшениця протягом тижня на базисі FOB подорожчала найбільше

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На вчорашньому тендері єгипетський GASC придбав 240 тис. тонн російської та румунської пшениці з протеїном 12,5% та поставкою 1-15 березня.

Про це повідомляє Електронна зернова біржа Grain Trade.

Як зазначається, середня ціна закупівлі була $236,27/тонна (FOB), або $249,5/тонна (CFR).

Це приблизно на $4/тонна перевищує закупівельну ціну попередніх торгів, коли було законтрактовано 300 тис. тонн румунської, української та російської пшениці за середньою ціною $232,23/тонн (FOB), або $245,71/тонн (CFR).

За тиждень ціни пропозицій на базисі FOB виросли на $3,35-6,84/тонна, при чому українська пшениця подорожчала найбільше – на $6,35-6,84/тонн, тоді як на попередньому тендері вона була найдешевшою.

Нагадаємо, Єгипет має намір у 2020 році відкрити першу власну товарну біржу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!