Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Єгипет має намір у 2020 році відкрити першу власну товарну біржу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Єгипет має намір цього року розпочати торги на першій власній товарній біржі.

Про це розповів очільник департаменту з розвитку зовнішньої торгівлі Єгипту (ITDA), повідомляє Reuters.

Як зазначається, представники фондової біржі Єгипту ще в жовтні 2019 року заявили про майбутнє створення спільного з профільним міністерством підприємства з організації товарної біржі для спотової торгівлі.

На біржі будуть торгуватися контракти на пшеницю, цукор, кукурудзу і рис місцевого виробництва та імпортного походження.

Акціонерами нової біржі стануть державні агентства GASC, ITDA, державна компанія зерносховищ (HCSS) і фондова біржа Єгипту.

Нагадаємо, Єгипет є найбільшим імпортером української пшениці. Так, у 2019 році його частка в закупівлях вітчизняної зернової становила понад 17%, а сума закупівель за 11 місяців 2018 року – трохи більше $598 млн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!