Агромаркет

Українці споживають все більше меду, - думка

В Україні зростає рівень споживання меду.

Про це повідомляє пресслужба ТМ «Знатний мед».

За словами керівника напрямку Інтернет-торгівлі ТМ «Знатний Мед» Руслани Плис, вважається, що в Україні рівень споживання меду становить в середньому 1 кг на душу населення.

«За останні 2 роки пандемії обсяг споживання меду зріс. За нашими даними, отриманими на основі аналізу продажів та опитування клієнтів, активний споживач меду вживає 14-15 кг меду за рік, а звичайний — близько 2 кг, при цьому частка активних споживачів становить близько 30% від загальної кількості», – зауважила вона.

За її підрахунками, середній рівень споживання меду в Україні може становити понад 5 кг на людину на рік.

Своєю чергою співвласник ТМ «Знатний Мед» Валерій Курейко відмітив, що за підсумками опитування споживачів Інтернет-магазину “Знатний Мед”, основна мотивація до придбання меду наступна (опитано понад 200 чоловік, можна було обрати не більше 2 варіантів відповіді):

– для регулярного вживання, з метою підвищення імунітету — 83%;

– для профілактики та під час лікування різних захворювань — 71%;

– в якості натурального джерела вітамінів, мінералів та мікроелементів (елемент ЗСЖ) — 49%;

– як смаколик, десерт (на першому місці смакові якості) — 15%;

– в якості подарунку — 11%.

Найбільш активними покупцями дорогих видів меду (бортьовий, акація, липа) є офісні працівники, в тому числі зі сфери IT, а також керівники та співвласники бізнесу. Серед тих, хто купує багато і часто — домогосподарки, які турбуються про свою сім`ю. Молоді люди, які займаються спортом, купують не так багато, але також досить часто.

Нагадаємо, мед бджолярки з Донеччини отримав срібну медаль у Лондоні. Також ми писали, що 95% меду на Півдні – з соняшника.