Агромаркет

Україна та Польща боротимуться зі сказом на території України

Україна та Польща боротимуться зі сказом на території України

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство сільського господарства і розвитку села Польщі підписали угоду щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України у 2017 році.

Від України документ підписав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк, від Польщі ‒ Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Поява угоди обґрунтована необхідністю обмеження поширення вірусу сказу на території України, захистом території Європейського Союзу від його проникнення. Реалізація угоди дозволить створити на території України буферну зону щодо сказу в областях, що межують з Польщею.

Так, у рамках програми боротьби зі сказом передбачається проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території областей України, що межують з Польщею, загальною площею 38,5 тис. кв. км.

Подібні угоди реалізуються в Україні з 2012 року.

11 травня 2017 року представники ветеринарних служб України, Польщі, Угорщини та Румунії спільно із представниками Європейської Комісії під час спільної зустрічі у Львові домовилися про продовження виконання програми боротьби зі сказом на території буферної зони України.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!