Агромаркет

Україна та Китай домовилися збільшувати обсяги взаємної торгівлі товарами та послугами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Питання взаємовигідного торговельно-економічного партнерства між Україною та урядом КНР обговорили представники двох країн у ході шостого засідання Українсько-китайської підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР.

Про це повідомляють у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Так, сторони домовилися продовжувати роботу над збільшенням обсягів торгівлі товарами та послугами, вивченням можливості шляхів лібералізації торгівлі, диверсифікацією товарної номенклатури двосторонньої торгівлі шляхом отримання доступу на ринок Китаю для вітчизняної продукції, визначенням проєктів для спільної реалізації у сферах агробізнесу, інфраструктури, енергетики та енергозбереження.

За результатами засідання вирішено підписати протокол, який стане дорожньою картою торговельно-економічного співробітництва на середньострокову перспективу.

«Досягнуті домовленості сприятимуть подальшому розвитку взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва між нашими країнами, збільшенню контактів на рівні представників ділових кіл та реалізації спільних ініціатив», – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка.

Наступне, сьоме засідання українсько-китайської підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між урядом України та КНР відбудеться у 2021 році.

Нагадаємо, експорт вітчизняної агропродукції до Китаю за п’ять місяців зріс на 46%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями