Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна та Хорватія розширять співпрацю в агросфері

Підписано Меморандум про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України і Хорватською сільськогосподарською палатою.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Республіці Хорватія.

Меморандум закладає основи для подальшого розширення співробітництва між Україною та Хорватією в аграрній сфері шляхом надання взаємної підтримки двостороннім заходам торговельного, інвестиційного та ділового характеру, а також сприяння обміну навчальними програмами між РЕІ та ХСП.

Хорватська сільськогосподарська палата (Hrvatska poljoprivredna komora) представляє інтереси близько 75 000 сімейних агрогосподарств, ферм, компаній та асоціацій у комунікації з Урядом, Міністерством сільського господарства та іншими державними органами Хорватії, а також в міжнародних асоціаціях, зокрема на рівні Європейського Союзу. Палата бере участь у роботі майже 60 комітетів (комісій) на національному рівні та на рівні ЄС. ХСП є членом найвпливовішої європейської сільськогосподарської організації Copa-Cogeca.

Фокус діяльності ХСП спрямовується на розвиток агросектору відповідно до кращих практик через консультації, освіту та інформування з метою його конкурентоспроможності та адаптації до світових тенденцій.

Нагадаємо, скільки коштує земля у різних країнах ЄС.