Агромаркет

Україна розвиватиме співпрацю з Чехією та Польщею у сфері органічного виробництва

Поділитись:
Україна розвиватиме співпрацю з Чехією та Польщею у сфері органічного виробництва

Під час Міжнародної виставки органічних харчових продуктів Biofach 2017, що проходила минулого тижня у Нюрнберзі (Німеччина), заступник міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева провела дві робочих зустрічі з колегами з Чехії та Польщі.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Під час зустрічі із заступником міністра сільського господарства Чехії  Жирі Сіром йшлося про такі напрямки співпраці, як формування в Україні державної системи управління органічним виробництвом, яка має включати повноцінну базу даних операторів органічного ринку. Також ця система має надавати можливість міністерству та пересічним споживачам отримувати актуальну інформацію щодо сертифікованих продуктів, самих виробників продуктів харчування та інших товарів органічного походження.

Зважаючи на значний досвід в даній галузі чеських колег, було домовлено про навчальний візит представників Мінагрополітики, Держпродспоживслужби та українських сертифікуючих органів до Чехії з метою вивчення досвіду роботи такої системи.

«Окрім того, Чехія цікава своїм дуже успішним досвідом щодо промоції органічних продуктів харчування та втілення концепції освіти щодо здорового харчування, починаючи з дитячого садка та школи, – зазначила Ольга Трофімцева. – Освітня складова в даному питанні є для нас дуже важливою».
 
Польща має велику зацікавленість у співпраці з Україною, підкреслила  Ольга Трофімцева після перемовин із заступником міністра сільського господарства Польщі Річардом Зарудським. «Від розвитку сільських територій через зелений туризм, гастрономію та здорове, органічне харчування для туристів у регіонах до системи дорадництва для малих та середніх виробників», – уточнила вона.

Також є інтерес до співпраці наукових установ обох країн. «Окрім того, ми налаштовані на продовження ефективної співпраці у галузях ветеринарії та фітосанітарного контролю», – додала Ольга Трофімцева.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями