Агромаркет

Україна переконуватиме Єврокомісію застосувати принцип зонування до місць спалаху грипу птиці

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Україна переконуватиме Єврокомісію застосувати принцип зонування до місць спалаху грипу птиці

Фахівці Держпродспоживслужби у Брюсселі проведуть перемовини з представниками Генерального директорату з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії (DG SANTE) для врегулювання питання запровадження торговельних обмежень щодо України у зв’язку зі спалахом грипу птиці.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Українська сторона представить аргументи для досягнення позитивного рішення Євросоюзом щодо якомога швидшого зняття зазначених обмежень і застосування принципу зонування до місць спалаху грипу птиці.

Також 27 січня відбувся черговий раунд перемовин фахівців Держпродспоживслужби з представниками DG SANTE у форматі аудіоконференції. Піднімалося питання застосування принципу зонування у контексті спалаху грипу птиці у Вінницькій області. Було досягнуто домовленості, що Україна представить свою модель регіоналізації та зонування щодо грипу птиці.

Крім того, Держпродспоживслужба направила листи всім українським торговельним партнерам, у тому числі Європейській Комісії, щодо проведених заходів із локалізації та ліквідації спалаху грипу птиці.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями