Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна не вводитиме мито на імпорт дизпалива

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про недоцільність порушення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (дизельного палива та скрапленого газу) походженням з Російської Федерації, пише «Урядовий кур’єр».

«Відповідно до Закону України «Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту» МКМТ розглянула скаргу публічного акціонерного товариства Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта», публічного акціонерного товариства «Укрнафта» та акціонерного товариства «Укргазвидобування» про порушення та проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (дизельного палива та скрапленого газу) походженням з Російської Федерації», – йдеться в повідомленні.

За результатами розгляду Комісія встановила, що наведені у скарзі докази не є достатніми для порушення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (дизельного палива та скрапленого газу) походженням з РФ.

Також повідомляється, що рішення Комісії набирає чинності з дня доведення його до відома публічного акціонерного товариства «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта», публічного акціонерного товариства «Укрнафта» та акціонерного товариства «Укргазвидобування».

Як повідомлялося раніше, за оцінками аналітиків, запровадження мита або квот на імпорт дизельного пального та скрапленого газу призведе до того, що українці втратять 11 млрд грн.