Агромаркет

У вітчизняному агросекторі з початку року реалізовано інвестиційних проєктів на понад 40 млрд грн

У регіонах України в агропромисловому комплексі реалізовано та триває підготовка та впровадження 444 інвестиційних проєкти загальною вартістю понад 40,6 млрд грн, що на 51 інвестпроєкт та 0,5 млрд грн більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Такі дані структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій оприлюднило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, основним джерелом фінансування залишаються власні кошти підприємств АПК – 72,8%.

Найбільша кількість інвестиційних проєктів впроваджується у Черкаській області – 54, Вінницькій – 52, Полтавській – 51, Львівській – 47, Херсонській – 30, Миколаївській – 27, Житомирській та Київській – по 22 проєкти. 

Серед інвестиційних проєктів за найбільшою кошторисною вартістю вирізняється проєкт з будівництва бригадного комплексу «Вінницький бройлер» потужністю 700 тис тонн м’яса на рік (Вінницька область), вартість якого становить 9,6 млрд гривень. Стан реалізації проекту оцінюється на рівні 76,0%.

Найбільше інвестпроєктів реалізовано за такими напрямками: вирощування ВРХ – 96 проєктів, обробка, зберігання зернових і технічних культур – 56, розвиток свинарства – 46, харчова та переробна промисловість – 41, розвиток птахівництва та овоче- й фруктосховища – по 28 проєктів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!