Агромаркет

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про аграрну стратегію

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про аграрну стратегію

У парламенті зареєстровано рамковий законопроект «Про основні засади державної аграрної політики і державної політики сільського розвитку» № 9162, який має визначити аграрну стратегію України.

«Документ вводить Офіс аграрного аташе для представництва і захисту інтересів українських сільгоспвиробників за кордоном, – повідомив співавтор законопроекту депутат Олег Кулініч на своїй Фейсбук-сторінці. – Інструментом поетапної реалізації державної політики стане план заходів щодо реалізації основних принципів розвитку державної аграрної політики і політики сільського розвитку, який розроблятиметься на п’ять років на виконання закону. Пропонується також моніторинг відповідного плану заходів».
 
За словами депутата Миколи Кучера, законопроект також введе додаткові механізми контролю за управлінням державними землями.

«Хоча, на перший погляд, законопроект № 9162 декларативний, проте саме він закріплює основоположні принципи формування та реалізації державної аграрної політики, тим самим набуває стратегічного змісту», – зазначив він.

Довідка

У липні 2018 року Верховна Рада відхилила попередній варіант аграрної стратегії, проект закону № 8171 про основні принципи реалізації державної аграрної політики і державної політики сільського розвитку.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!